Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Siatka zgrzewana

Jakość gwarantowana - kupujesz siatkę zgrzewaną hodowlaną prosto z firmy Siatpol! Zapewniamy szeroki wybór produktów. W ofercie mamy między innymi siatkę zgrzewaną ocynkowaną 10x10, 50x50 i wiele innych. Sprawdź poniżej.

 

Siatka zgrzewana

Siatka zgrzewana dla hodowców i rolników.

Siatka zgrzewana hodowana to rodzaj płaskiej siatki wykonanej z drutu, który został połączony ze sobą w regularne kratki poprzez zgrzewanie. Całość przypomina sztywną kratę. Siatki zgrzewane wykorzystywane są między innymi w rolnictwie i ogrodnictwie:

  • do tworzenia klatek dla zwierząt hodowlanych,
  • jako elementy zabezpieczające przed szkodnikami - głównie ptakami i gryzoniami,
  • w roli podpórek dla roślin pnących się,
  • do tworzenia zabudowy ochronnej dla roślin takich jak pomidory czy winorośle.

Siatka zgrzewana nierdzewna do różnego zastosowania.

Siatki zgrzewane są używane także w innych branżach, w tym w budownictwie, przemyśle spożywczym i transportowym. W budownictwie siatki zgrzewane stosuje się jako elementy zbrojeniowe w betonowych konstrukcjach typu fundamenty, stropy i ściany. Sprawdzają się również jako elementy zabezpieczające w ogrodzeniach, bramach i balustradach. W przemyśle spożywczym siatki zgrzewane są wykorzystywane do pakowania produktów spożywczych (na przykład mięso czy ryby), a także jako elementy zabezpieczające w transporcie i magazynowaniu. W transporcie siatek zgrzewanych używa są do zabezpieczania ładunków w samochodach i na przyczepach oraz do tworzenia barier zabezpieczających wzdłuż dróg.

Siatka zgrzewana ocynkowana - trwałość przez lata.

Oferujemy solidne siatki zgrzewane pokryte warstwą cynku. Proces ocynkowania polega na pokryciu powierzchni drutu cienką warstwą cynku poprzez zanurzenie go w kąpieli cynkowej. Ocynkowana siatka zgrzewana charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję.  Dzięki temu jest idealna do stosowania w miejscach narażonych na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć czy śnieg. Ma zdecydowanie dłuższą żywotność i wytrzymałość niż siatki nieocynkowane.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl