Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do

Siatka wolierowa

Ten rodzaj siatki hodowlanej wykorzystuje się głównie do budowy wolier dla ptaków. Czasami określa się ją nawet jako „siatkę na ptaki”. Niektórzy siatkę wolierową nazywają także sześciokątną lub heksagonalną ponieważ posiada charakterystyczne, geometryczne oczka.

Skuteczna ochrona ptactwa przed drapieżnikami, ucieczką i chorobami.

Hodowla ptactwa wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest zabezpieczenie hodowli przed zagrożeniami z zewnątrz. Równie ważne jest zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków do rozwoju. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest siatka wolierowa. Za jej pomocą wyznaczysz wybieg czy inne miejsce dla zwierząt. Warto także położyć siatkę ponad ogrodzeniem, aby zablokować dostęp od góry. Dzięki siatce na woliery stworzysz zwierzętom bezpieczną i przyjazną przestrzeń do życia. Hodowane ptaki będą mogły się swobodnie przemieszczać – chodzić, biegać czy fruwać. Jednocześnie ograniczone zostanie ryzyko ataków drapieżców z ziemi i powietrza.

Oferujemy siatki dla kur, kaczek, gęsi, perliczek i indyków. Mamy także siatki na woliery dla gołębi, bażantów, kuropatw, pawi i innych ptaków ozdobnych i egzotycznych. Zapewniamy różne rozmiary oczek i grubości drutu. Zamówisz u nas siatkę z małymi oczkami dla kurczaków oraz mocną siatkę dla indyków na potrzeby hodowli przemysłowej. Obsługujemy zlecenia standardowe (na użytek prywatny) oraz dużych odbiorców hurtowych.

Zabudowy z siatki hodowlanej wolierowej – poznaj listę korzyści!

To nowoczesna i bardzo praktyczna metoda chowu zwierząt. Prawidłowo wykonane woliery:

 • zabezpieczają ptaki przed lisami, kunami, jastrzębiami i innymi drapieżnikami.
 • zapobiegają ucieczce hodowlanego ptactwa,
 • izolują drób (lub inne ptaki z hodowli) od ptaków dziko żyjących (np. wróbli czy gołębi), które mogą przenosić groźne choroby.

Jakość nie do podrobienia – ochrona na długie lata.

Oferujemy siatki na woliery produkowane przez Siatpol z mocnych, ocynkowanych drutów. Część z nich jest dodatkowo powlekana. Dzięki temu nasze siatki służą przez wiele sezonów i zdają egzamin w różnych warunkach atmosferycznych:

 • nie chłoną wilgoci – są odporne na deszcz i śnieg,
 • nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego,
 • są odporne na mróz, wiatr i inne szkodliwe zjawiska pogodowe.

Dobierzemy najlepszą siatkę na wolierę do Twojej hodowli!

Siatpol jest producentem siatek na woliery od wielu lat. Zakupy robią u nas hodowcy z całej Polski. Zapewniamy produkty dla różnych gatunków ptactwa hodowlanego. Poniżej dostępne wymiary:

 • standardowe długości rolki: 25 mb, 50 mb
 • wysokość siatki: 1 m
 • rozmiar oczka: 13x13 mm, 16x16 mm, 20x20 mm, 25x25 mm
 • grubość drutu: 0,7 mm, 0,8 mm, 0,9 mm
 • warianty: ocynk, ocynk + PVC

Jeśli potrzebujesz siatki wolierowej, ale nie wiesz jak dobrać rozmiar oczka lub grubość drutu – zadzwoń lub napisz do nas. Szybko i sprawnie dobierzemy najlepszy produkt do Twoich potrzeb. Być może zainteresują Cię także inne produkty z działu siatki hodowlane - przykładowo siatka zgrzewana lub siatka ślimakowa. Zachęcamy do skorzystania z Szybkiego kontaktu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl