Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wytrzymała siatka leśna typu M bezpośrednio z Siatpolu. Sprawdzony producent gwarantuje niezawodność siatki M w najtrudniejszych warunkach terenowych!

Siatka leśna M

Co wyróżnia siatkę leśną typu M?

Siatka leśna typu M (Medium czyli średnia) posiada grubsze druty w porównaniu do siatki typu L. Jest bardziej stabilna i trudniejsza do sforsowania przez niepożądanych gości. Skutecznie blokuje dostęp dzikom, sarnom, jeleniom i innym zwierzętom. Dzięki mocniejszym drutom wykazuje także większą odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, wilgoć, mróz czy słońce. Stanowi idealne rozwiązanie do grodzenia obszarów leśnych, terenów przeznaczonych pod budowę, działek rekreacyjnych i dróg szybkiego ruchu. Siatka leśna M zapewnia nie tylko ochronę przed wtargnięciami i niszczeniem, ale także zwiększa także estetykę otoczenia. Jej solidna konstrukcja pozwala na trwałe wzmocnienie granic i zapewnia spokój i prywatność dla wszystkich użytkowników.

Siatpol produkuje siatkę leśną M ze stalowego, ocynkowanego drutu. Grubość drutu górnego i dolnego wynosi: 2,5 mm, natomiast grubość drutów pozostałych to 2,0 mm. Wysokiej klasy materiał i nowoczesne wykonanie sprawiają, że jest ona w stanie przetrwać trudne warunki zewnętrzne. Zapewniamy przy tym szeroką ofertę modeli o różnej wysokości i gęstości oczek.

Siatka leśna typu M - jak zamontować?

Siatki leśne M to solidne i trwałe rozwiązanie do zabezpieczania różnych terenów. Zapewniają skuteczną ochronę i estetykę. Budowa ogrodzenia z siatki leśnej nie wymaga specjalistycznych umiejętności ani kosztownego sprzętu. Montaż siatki jest szybki i prosty. Najczęściej wykonuje się go na drewnianych palach za pomocą dołączonych skobli. Droższy, ale bardziej trwały sposób to zamocowanie siatki na słupkach metalowych z gotowymi haczykami. Wybór tej opcji przyczynia się szczególnie do zwiększenia bezpieczeństwa ogrodzonego obszaru, chroniąc go przed intruzami i uszkodzeniami.

Wytrzymała i stabilna siatka typu M posiada świetne parametry techniczne. Z tego względu ma też wyższą cenę. Jeżeli szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania - przykładowo na ogrodzenie tymczasowe - polecamy nasze produkty z działu siatka leśna L.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl