Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Trwała siatka leśna typu L bezpośrednio z Siatpolu. Sprawdzony producent gwarantuje niezawodność siatki L w najtrudniejszych warunkach terenowych!

Siatka leśna L

Siatka leśna typu L – skuteczna ochrona przed intruzami.

Siatka leśna typu L (Light czyli lekka) jest doskonałym narzędziem w walce z nieproszonymi gośćmi. Jej podstawowe to ochrona młodych roślin i drzewek przed sarnami, jeleniami, zającami czy dzikami. Siatka ogranicza dostęp zwierząt, jednocześnie zapewniając roślinom swobodną wentylację i przepływ światła. Dzięki temu jest powszechnie stosowana przez leśników i rolników. Stawiana jest także przy ogrodach i sadach. Ogrodzenie z siatki leśnej sprawia, że właściciele upraw nie muszą martwić się o straty spowodowane przez dzikie zwierzęta. Ochronna siatka typu L sprawdza się zarówno na małych działkach, jak i w większych obszarach leśnych czy plantacjach drzew.

Siatpol produkuje siatkę leśną L ze stalowego, ocynkowanego drutu. Grubość drutu górnego i dolnego wynosi: 2,0 mm, natomiast grubość drutów pozostałych to 1,6 mm. Wysokiej klasy materiał i nowoczesne wykonanie sprawiają, że jest ona w stanie przetrwać trudne warunki zewnętrzne. Zapewniamy przy tym szeroką ofertę modeli o różnej wysokości i gęstości oczek.

Siatka leśna 150, 125 czy 200 cm? Jak dobrać wysokość?

Siatka leśna typu L dostępna jest w wysokościach: 100 cm, 125 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm i 200 cm. Wybór najlepszego produktu zależy od przewidywanych zagrożeń. Siatka leśna 150 i więcej centymetrów ochroni uprawę przed sarnami i innymi wysokimi zwierzętami. Z pewnością ograniczy także dostęp nieproszonych gości na teren działki budowlanej czy letniskowej. Ogólnie siatka tworzy fizyczną barierę dla różnego typu intruzów.

Do atutów siatki leśnej należy też łatwość montażu i demontażu. Prace nie wymagają specjalistycznej wiedzy czy narzędzi. Charakterystyczna konstrukcja siatki pozwala na stabilne mocowanie do słupków ogrodzeniowych lub innych struktur. Ogrodzenie łatwo dopasować do warunków terenowych i potrzeb użytkownika.

Trwała i tania siatka leśna typu L ma wiele zalet i zastosowań. Czasami może jednak okazać się niewystarczająca. Na przykład, gdy uprawę atakują dziki lub znajduje się ona blisko miejsc z dużym natężeniem ruchu. W takich sytuacjach polecamy nasze produkty z działu siatka leśna M.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl