Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Panele ogrodzeniowe

Panel ogrodzeniowy to bez wątpienia numer 1 na siatpolove.pl. Panele proste 2D i przetłaczane 3D należą do naszych sprzedażowych hitów. Solidne, dopracowane produkty prosto z Siatpol-u zamówiło bardzo wielu klientów. 

Panele ogrodzeniowe

Ile kosztuje ogrodzenie z paneli ogrodzeniowych?

Interesuje Cię przybliżona cena ogrodzenia z paneli przetłaczanych 3D lub paneli prostych 2D? Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę! Oferujemy wygodny, interaktywny formularz, za pomocą którego bezpłatnie i bez zobowiązań wycenisz swoje ogrodzenie. Wystarczy, że klikniesz: Formularz wyceny. Skorzystaj, bo warto!

Skąd bierze się popularność paneli ogrodzeniowych?

Panele ogrodzeniowe to lekkie metalowe ogrodzenia, wykonane ze sztywnych drutów. Obecne na polskim rynku od kilkunastu lat, wciąż cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zawdzięczają je licznym zaletom.

  • Nowoczesny, estetyczny wygląd – eleganckie, minimalistyczne doskonale prezentują się z każdej strony posesji. Można z nich zbudować kompletne ogrodzenie: front, tył oraz płoty boczne. W naszym sklepie dostępny jest m.in. panel ogrodzeniowy grafitowy, czarny i zielony. Różne kolory i wzory pozwalają na łatwe dopasowanie ogrodzenia z paneli do stylu domu czy innego obiektu.
  • Wytrzymałość i trwałość – panele produkowane są z mocnego, stalowego drutu. Zastosowanie techniki zgrzewania sprawia, że pręty nie przemieszczają się i konstrukcja pozostaje sztywna. Kolejny etap to pokrywanie paneli antykorozyjną warstwą cynku. Cynkowanie ogniowe wykonuje producent – firma Siatpol we własnym zakładzie. Następnie większość paneli jest lakierowana proszkowo na różne kolory w firmowej malarni. Pełna produkcja w polskim, renomowanym zakładzie to gwarancja 100% jakości. W efekcie powstają solidne panele ogrodzeniowe odporne na niekorzystne czynniki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne.
  • Łatwy montaż - w porównaniu do innych rodzajów ogrodzeń, na przykład siatki ślimakowej, panele są jeszcze szybsze i łatwiejsze w montażu. Można je wykorzystać nawet na nierównym czy pagórkowatym terenie. Panele ogrodzeniowe stawiane są zazwyczaj na betonowej podmurówce. Poszczególne przęsła montuje się do słupków przy pomocy specjalnych obejm i śrub.
  • Kompletne zestawy i poprawa bezpieczeństwa – na siatpolove.pl oferujemy także furtki i bramy wjazdowe w takim samym stylu jak panele ogrodzeniowe. Do przęseł można łatwo dopasować pozostałe elementy ogrodzenia. Dzięki temu całość wygląda spójnie i elegancko. Poza tym furtki i bramy pomagają kontrolować wejścia i wyjścia. Nieproszeni goście mają utrudniony dostęp, a posesja staje się bardziej bezpieczna.
  • Niskie koszty użytkowania - ogrodzenia panelowe nie wymagają dużych nakładów. Solidna powłoka antykorozyjna sprawia, że panele nie potrzebują kosztownej czy pracochłonnej konserwacji. Gdyby mimo tego pojawiły się jakieś ślady korozji - wystarczy przetrzeć je papierem ściernym lub szczotką drucianą i na nowo pomalować. Naprawa panelu ogrodzeniowego jest prosta i nie wymaga specjalistycznych umiejętności.
  • Różne zastosowania – panele ogrodzeniowe sprawdzają się jako ogrodzenia posesji prywatnych, działek letniskowych i rekreacyjnych, obiektów sportowych, placów zabaw, osiedli mieszkaniowych oraz terenów przemysłowych. Świetnie wyglądają także jako stelaże dla roślin pnących typu winobluszcz, wiciokrzew itp. Można z nich także zbudować przestronny kojec dla psa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl